Harpoon BLUE >pl

Cena od 2,079.00zł

Wybierz opcje
Rozmiar / Sztywność
Połączenie
Długość
Skręt
Kąt
Czy wiosło ma być sklejone?

UWAGA! Wybierając standardowe połączenie, wybierz również: Długość łopatki, Skręt i Kąt. W kolejnym kroku możesz wybrać wiosło klejone (otrzymujesz wiosło gotowe do użycia) Wybierając regulowany system Qnect zaznacz minimalną długość jaką chciałbyś mieć i pomiń skręt oraz kat. System Qnect daje możliwość zmiany długości wiosła + 10 cm. Jeśli nie boisz się narzędzi i masz talent do majsterkowania, zaznacz NIE w ostatnim polu wyboru.

Wiosło freestyle z włókna węglowego – Harpoon BLUE

Nowa krawędź pióra wykonana w nowej technologii łączenia piór z włókna węglowego sprawia, że Harpoon jest idealny do płytkich i kamienistych miejsc… zwiększyliśmy ilość materiału, dzięki temu wiosło jest wyjątkowo mocne. Idealne do freestyle’u. G’Power Harpoon karbonowe wiosło freestyle to idealne wiosło dla wymagających kajakarzy. Możesz wybrać jeden z trzech rozmiarów pióra oraz zastosować system Qnect do połączenia połówek wiosła. Zyskasz regulacje kąta oraz długości całkowitej. System Qnect ułatwia też sam transport. 

Tomasz Czaplicki (POL)

Dlaczego lubię Harpoon?
Moim zdaniem to idealne wiosło. Seria Harpoon to efekt współpracy zespołu projektantów G’Power wykorzystującego swoją wiedzę i moje doświadczenie kajakowe.
Moim zdaniem Harpoon World Cup Edition to najlepsze wiosło przeznaczone do pływania freestyle i kajakarstwa górskiego.

 

Rozmiar pióra XS S M L XL
Powierzchnia 660 cm2 700 cm2 740 cm2
Długość 460 mm 465 mm 470 mm
Szerokość 216 mm 226 mm 236 mm
Zawartość włókna węglowego pióro / drążek 80% / 80% 80% / 80% 80% / 80%
Średnica drążka 30 mm 30 mm 30 mm
Waga ~770 g ~480 g

 

 

Waga 9.9 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Harpoon BLUE >pl”