Revolution CLUB > pl

Cena od 938.00zł

Wybierz opcje
Rozmiar pióra
Sztywność drążka
Połącznie
Uchwyt
Długość wiosła
Czy wiosła ma być sklejone?

UWAGA! Wybierając standardowe połączenie, wybierz również: Długość łopatki, Skręt i Kąt. W kolejnym kroku możesz wybrać wiosło klejone (otrzymujesz wiosło gotowe do użycia) Wybierając regulowany system Qnect zaznacz minimalną długość jaką chciałbyś mieć i pomiń skręt oraz kat. System Qnect daje możliwość zmiany długości wiosła + 10 cm. Jeśli nie boisz się narzędzi i masz talent do majsterkowania, zaznacz NIE w ostatnim polu wyboru.

Wiosło canoe – Revolution CLUB

Dla kogo jest to wiosło? Najlepszy wybór dla początkujących sportowców slalomowych i rekreacyjnych miłośników kajakarstwa otwartego. Innowacyjne wiosło do slalomu zaprojektowane przez jednego z najlepszych zawodników kajakowego slalomu – Alexandra Slafkovskiego ze Słowacji. To dziesięciokrotny mistrz świata w drużynie i indywidualny mistrz Europy. Dodatkowe wklęsłe rowki i nieregularny kształt powierzchni Powerface zwiększają efektywną pracę przy zachowaniu standardowego rozmiaru. Wiosło Revolution jest wyjątkowo stabilne podczas wiosłowania, co jest szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz skoncentrować siłę przy każdym pociągnięciem. Wybierz z pośród pięciu rozmiarów pióra, trzech rodzajów sztywności drążka oraz wielu wariantów rękojeści, dajemy Państwu możliwość dobrania idealnego wiosła do slalomu.

Sam wybierz najlepszą konfigurację. Pióra są dostępne ze wzmocnieniem ze stali nierdzewnej wzdłuż zewnętrznej krawędzi, co doskonale chroni ostrze przed uszkodzeniem przy uderzeniu wiosłem o skały rzeczne. Wiosło slalomowe z hybrydy włókien węglowych i aramidowych wzmocni Cię, dając więcej satysfakcji na każdym treningu. Wyrzuć konstrukcję z aluminium i pcv i przenieś swoje wyniki na wyższy poziom. Kiedy poczujesz, że musisz wejść na najwyższy poziom treningu, możesz wybrać znacznie lżejszą i bardziej profesjonalną konstrukcję Elite lub Extreme.

Podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Slalomie w 2019 roku, szóstka z pierwszej dziesiątki użyła wiosła z włókna węglowego Revolution Elite lub Revolution Extreme podczas ostatniego wyścigu w kategorii mężczyzn C1. Jessica Fox z Australii, najlepsza i odnosząca największe sukcesy zawodniczka w historii C1 Women’s Slalom, od wielu lat używa wiosła G’Power Revolution, wielokrotna mistrzyni świata wybrała wiosło w konstrukcji Elite w rozmiarze S i karbonową rączkę, aby mieć pewność że wiosło zniesie nawet najtrudniejszy wyścig.

 

Rozmiar XS S M L XL
Powierzchnia pióra 695 cm 2 737 cm 2 785 cm 2 795 cm 2
Długość pióra 495 mm 505 mm 520mm 520 mm
Szerokość pióra 193 mm 197 mm 200 mm 205 mm
Zawartość włókna węglowego pióro / drążek 30% / 30% 30% / 30% 30% / 30% 30% / 30%
Średnica drążka 28 mm 28 mm 28 mm 28 mm
Waga wiosła z drewnianym uchwytem ~ 595 g ~ 610 g ~ 625 g ~ 630 g
Metalowe okucie pióra tak tak tak tak

 

 

Waga 6.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Revolution CLUB > pl”