Revolution RACING >pl

Cena od 1,229.00zł

Wybierz opcje
Rozmiar pióra
Sztywność drążka
Połącznie
Uchwyt
Długość wiosła
Czy wiosło ma być sklejone

UWAGA! Wybierając standardowe połączenie, wybierz również: Długość łopatki, Skręt i Kąt. W kolejnym kroku możesz wybrać wiosło klejone (otrzymujesz wiosło gotowe do użycia) Wybierając regulowany system Qnect zaznacz minimalną długość jaką chciałbyś mieć i pomiń skręt oraz kat. System Qnect daje możliwość zmiany długości wiosła + 10 cm. Jeśli nie boisz się narzędzi i masz talent do majsterkowania, zaznacz NIE w ostatnim polu wyboru.

Wiosło karbonowe – Revolution RACING

Najlepszy wybór dla średnio zaawansowanych sportowców kajakarstwa slalomowego i miłośników kajakarstwa rekreacyjnego. Innowacyjne wiosło do slalomu zaprojektowane przez jednego z najlepszych zawodników kajakowego slalomu – Alexandra Slafkovskiego ze Słowacji. Dziesięciokrotny mistrz świata w drużynie i indywidualny mistrz Europy. W naszej ofercie bardzo łatwo znajdziesz idealnie dopasowane wiosło. Od pięciu rozmiarów pióra, po trzy rodzaje sztywności drążka i wiele wariantów rękojeści. Dajemy Ci możliwość wyboru idealnego wiosła do slalomu.

METAL TIPS – Pióra do wiosła z włókna węglowego są dostępne ze wzmocnieniem ze stali nierdzewnej wzdłuż zewnętrznej krawędzi, co doskonale chroni ostrze przed uszkodzeniem przy uderzeniach wiosłem o skały rzeczne. 
Wiosło slalomowe z hybrydy włókien węglowych i aramidowych wzmocni Cię, dając więcej satysfakcji na każdym treningu. Wyrzuć konstrukcję z aluminium i pcv i przenieś swoje wyniki na wyższy poziom.
Jessica Fox z Australii, najlepszy i odnoszący największe sukcesy zawodnik w historii C1 Women’s Slalom, od wielu lat używa wiosła G’Power Revolution, wielokrotny mistrz świata wybrała Revolution Elite w rozmiarze „S” i karbonową rączkę. Upewnij się, że wiosło zniesie nawet najtrudniejszy wyścig.
Stwórz swoje idealne, spersonalizowane wiosło!

 

Rozmiar pióra XS S M L XL
Powierzchnia pióra 695 cm2 737 cm2 785 cm2 795 cm2
Długość  495 mm 505 mm 520mm 520 mm
Szerokość 193 mm 197 mm 200 mm 205 mm
Zawartość włókna węglowego  pióro / drążek 60% / 100% 60% / 100% 60% / 100% 60% / 100%
Średnica drążka 28 mm 28 mm 28 mm 28 mm
Waga wiosła z drewnianym uchwytem ~ 470 g ~ 485 g ~ 500 g ~ 570 g
Metal Tips TAK TAK TAK TAK

 

Waga 6.5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Revolution RACING >pl”