Spider RACING >pl

Cena od 1,568.00zł

Wybierz opcje
Rozmiar pióra
Sztywność drążka
Połączenie
Długość
Skręt
Kąt
Czy wiosło ma być sklejone?

UWAGA! Wybierając standardowe połączenie, wybierz również: Długość łopatki, Skręt i Kąt. W kolejnym kroku możesz wybrać wiosło klejone (otrzymujesz wiosło gotowe do użycia) Wybierając regulowany system Qnect zaznacz minimalną długość jaką chciałbyś mieć i pomiń skręt oraz kat. System Qnect daje możliwość zmiany długości wiosła + 10 cm. Jeśli nie boisz się narzędzi i masz talent do majsterkowania, zaznacz NIE w ostatnim polu wyboru.

Wiosło do slalomu kajakowego – Spider RACING

To nasz najnowszy model wiosła slalomowego, w którym zastosowaliśmy unikalną wewnętrzną powierzchnię piór. Wklęsłe rowki i nieregularny kształt zwiększają efektywną powierzchnię roboczą przy zachowaniu standardowego rozmiaru. Dzięki wielomiesięcznym testom możemy śmiało powiedzieć, że jest to innowacja, która pozwala poprawić stabilność na wodzie, zwiększyć dostępną moc i czerpać więcej wody podczas każdego pociągnięcia.

Andrej Malek (SVK), pokazał swoje umiejętności w posługiwaniu się tym wiosłem w wersji Elite, wygrywając w 2019 ICF World Cup 2 w zawodach K1 mężczyzn.
Wybór spośród wariantów konstrukcji, rozmiaru i sztywności drążka daje możliwość dobrania odpowiedniego wiosła do każdego poziomu umiejętności sportowca. W każdym wariancie piór są dostępne wzmocnienia ze stali nierdzewnej wzdłuż zewnętrznej krawędzi, chroniącym wiosło przed uszkodzeniem.

Zastosowanie: Wiosło do slalomu kajakowego
Poziom użytkownika: zaawansowany sportowiec, trening.

 

Rozmiar pióra XS S M L XL
Powierzchnia 701 cm2 733 cm2 752 cm2
Długość 472 mm 485 mm 490 mm
Szerokość 207 mm 210 mm 215 mm
Zawartość włókna węglowego pióro/drążek 60% / 100% 60% / 100% 60% / 100%
Średnica drążka 28 mm 28 mm 28 mm
Waga ~ 815 g ~ 830 g ~ 845g
Metal Tips tak tak tak

 

 

Waga 9.9 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Spider RACING >pl”