Twister X-Creek >pl

Cena od 2,039.00zł

Wybierz opcje
Rozmiar
Połączenie
Długość
Skręt
Kąt
Czy wiosło ma być sklejone?

UWAGA! Wybierając standardowe połączenie, wybierz również: Długość łopatki, Skręt i Kąt. W kolejnym kroku możesz wybrać wiosło klejone (otrzymujesz wiosło gotowe do użycia) Wybierając regulowany system Qnect zaznacz minimalną długość jaką chciałbyś mieć i pomiń skręt oraz kat. System Qnect daje możliwość zmiany długości wiosła + 10 cm. Jeśli nie boisz się narzędzi i masz talent do majsterkowania, zaznacz NIE w ostatnim polu wyboru.

Twister X-Creek
G’Power Twister to wiosło do kajakarstwa górskiego, które przetrwało próbę czasu, wersja standardowa jest nadal produkowana. Twister był popularny wśród sportowców w różnych dyscyplinach, ale najczęściej jest spotykany w środowisku wyścigowym ze względu na samą moc, którą generuje. Widzieliście to na światowym torze slalomowym i Adidas Sickline. Twister X-Creek jest wzmocnioną wersją, przeznaczoną specjalnie do bardziej ekstremalnego pływania.

Seria X-Creek miała bardzo jasny cel. Aby wyprodukować wysokowydajne wiosła w mocniejszej konstrukcji, dostosowanej do pływania w trudnym środowisku wodnym. Seria X-Creek to oferta G’Power w najwyższej jakości wioseł z włókna węglowego, przeznaczone specjalnie do spływów i zabaw na potężnych rzekach, o dużej objętości dzikich wód, a także ekstremalnego slalomu.

 

Rozmiar XS S M L XL
Powierzchnia 715 cm2 730 cm2
Długość 475 mm 475 mm
Szerokość 195 mm 202 mm
Zawartość włókna węglowego pióro / drążek 100% / 85% 100% / 85%
Średnica drążka 29 mm 29 mm
Waga ~ 840 g ~ 880 g
Metal Tips nie nie

 

 

Waga 99 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Twister X-Creek >pl”