Spider X-Creek >pl

Cena od 1,818.00zł

Wybierz opcje
Rozmiar
Drążek
Shaft slalom 100% carbon  (Medium)
X-CREEK
479.00 479.00
Połączenie
Długość
Skręt
Kąt
Czy wiosło ma być sklejone?

UWAGA! Wybierając standardowe połączenie, wybierz również: Długość łopatki, Skręt i Kąt. W kolejnym kroku możesz wybrać wiosło klejone (otrzymujesz wiosło gotowe do użycia) Wybierając regulowany system Qnect zaznacz minimalną długość jaką chciałbyś mieć i pomiń skręt oraz kat. System Qnect daje możliwość zmiany długości wiosła + 10 cm. Jeśli nie boisz się narzędzi i masz talent do majsterkowania, zaznacz NIE w ostatnim polu wyboru.

Wiosła kajakowe Whitewater – Spider X-Creek

Wiosło G’Power Spider to nowoczesny projekt do slalomu K1. Teraz dostępny w mocniejszej, wzmocnionej konstrukcji do pływania kajakiem górskim, stromych potoków i ekstremalnego slalomu!
Seria G’Power X-Creek. Spodziewaj się najwyższej jakości. Konstrukcja wiosła oparta została na modelu slalomowym Spider Elite,
w którym zastosowaliśmy unikalną wewnętrzną powierzchnię pióra. Wklęsłe rowki i nieregularny kształt zwiększają efektywną powierzchnię roboczą przy zachowaniu standardowego rozmiaru. Dzięki wielomiesięcznym testom możemy śmiało powiedzieć, że jest to innowacja, która pozwala poprawić stabilność na wodzie, zwiększyć dostępną moc i czerpać więcej wody podczas każdego pociągnięcia. Do najlepszych cech wiosła dodaliśmy liczne wzmocnienia. Dzięki zastosowaniu okuć Metal Tip nie musisz się zbytnio przejmować uszkodzeniami krawędzi piór. Stal INOX ochroni twoje wiosło przed uszkodzeniami, a 28 mm drążek zapewni pewny chwyt tak niezbędny na trudnych wodach. Dzięki tym cechom możesz być pewny, że czas spędzony na wodzie przyniesie Ci dużo satysfakcji.

Seria X-Creek miała bardzo jasny cel. Aby wyprodukować wysokowydajne wiosła w mocniejszej konstrukcji, dostosowanej do pływania w trudnym środowisku wodnym. Seria X-Creek to oferta G’Power w najwyższej jakości wioseł z włókna węglowego, przeznaczone specjalnie do spływów i zabaw na potężnych rzekach, o dużej objętości dzikich wód, a także ekstremalnego slalomu.

 

Rozmiar XS S M L XL
Powierzchnia 733 cm2 752 cm2
Długość 485 mm 490 mm
Szerokość 210 mm 215 mm
Zawartość włókna węglowego pióro / drążek 100% / 100% 100% / 100%
Średnica drążka 28 mm 28 mm
Waga ~ 840 g ~ 860 g
Metal Tips tak tak

 

Waga 9.9 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Spider X-Creek >pl”